Webmail ile E-Posta Hesabına Nasıl Giriş Yapılır? Webmail ile E-Posta Hesabına Nasıl Giriş Yapılır? | Alaturka Dijital
Webmail arayüzünde giriş bilgileriniz, cPanel üzerinden sizlere verilen e-posta ve şifre bilgileridir. Şifrenizi unuttuysanız müşteri temsilcinizle iletişime geçerek şifre sıfırlama işlemi yapabilirsiniz. Eğer bilgilerinizin doğruluğuna eminseniz aşağıdaki adımları yaparak webmaile giriş yapabilirsiniz. alanadiniz.com:2095 adresinden yada alanadiniz.com/webmail adresinden Webmail arayüzüne giriş yapabilirsiniz.. E-posta adresi ve şifresini yazarak Log in butonuna tıklayınız.Horde, Roundcube ve SquirrelMail webmail servislerinden birini seçiniz. Roundcube kullanmanız önerilir. Sol menüde yer alan Inbox, Drafts, Sent, Junk ve Trash bağlantıları ile e-postalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Refresh butonu ile gelen kutunuzu yenileyebilirsiniz. Compose butonu ile yeni e-posta gönderebilirsiniz.
Alaturka Dijital Yenilendi! Alaturka Dijital Yenilendi! | Alaturka Dijital
Yeni web sitemizi kurgularken mevcut ve potansiyel müşterilerimizin aradıkları bilgilere çok daha kolay ve pratik bir şekilde ulaşabilmesi, yeniliklerimizi daha hızlı bir şekilde duyurabilmek, kullanıcı görüşlerine yer vermek, bilişim ile ilgili temel ve pratik bilgiler sunmak gibi belli başlı amaçlarımız vardı. Bu standartlar çerçevesinde sizler için hazırladığımız web sitesi beta olarak yayın hayatına başladı. Müşterilerimizden gelen değerli geri bildirimleri de göz önünde bulundurarak hazırladığımız web sitemizin yeni yüzüne eskiden olduğu gibi alaturkadijital.com adresinden ulaşabileceksiniz.. Destek ve sipariş sayfaları ile bizlere online istek, öneri ve problemlerinizi iletebilirsiniz.  Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz... 
TTK Kanuna Uygun Web Siteleri TTK Kanuna Uygun Web Siteleri | Alaturka Dijital
Tüm kobiler için kullanışlı ve ekonomiktir. Kobi ve diğer tüm yazılımlarımızın yönetim paneli sayesinde kullanımları oldukça kolaydır. Sınırsız sayıda içerik ekleyebileceğiniz gibi sitenizdeki içeriklerin tamamına sınırsız sayıda resim ekleyebilirsiniz. Döviz bilgileri otomatik olarak Merkez Bankasının web sitesinden güncellenir. Anket, Hava Durumu, E-Posta Listesi gibi botlarda sistem tarafından otomatik çalışmaktadır. Ana sayfada gösterilecek içerik / ürünlere kendiniz belirleyebilirsiniz. Web sitesinizde ekstra sayfalar oluşturabilir, verdiğiniz hizmetleri bu sayfalarda duyurabilirsiniz.
E-Posta Bültenimize Kayıt Olmak İster Misiniz?

E-Bültenimize kayıt olun, indirimlerden ve fırsatlardan önce siz haberdar olun.