Blog » Maillerim Spam / Gereksiz E-Posta Kutusuna Gidiyor!

Son zamanların ortak problemlerinden olan spam problemi yaşayan müşterilerimiz için bir yazı hazırlamak istedik. Her geçen gün spam kuralları oldukça ağırlaştığından mıdır bilinmez atılan e-postalar spam klasörlerine gitmeye başladı... Basit bir deyişle kurumsal bir müşterimiz outlook üzerinden kullandığı mail adresinden mail göndermek istediğinde sorunsuz gönderim yapabiliyor fakat karşı tarafta teyit için aradığında mailinin spam klasöre gittiğini öğreniyor. Genel de süreç böyle işliyor ve daha sonra müşteri temsilcisine ulaşarak konuyu aktarıyor ve bizlerde gerekli işlemleri başlatıyoruz..

Tam olarak iş sadece bizim tarafta bitmiyor. Sizlerinde müşteri olarak bilgisayarlarınızda virüs olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Kaptırılan e-posta şifreleri ile oldukça fazla spam çıkışı yaratılıp sitenizin mail çıkış IP'sini blacklist'e düşürmemeniz gerekiyor. Böyle bir durum olduğunda şifrenizi değiştirmeyi ve müşteri hizmetlerinize hızlıca haber vermeniz gerekmekte olduğunu belirtmek isteriz. Güvenli bilgisayar ve güvenli outlook kurulumları ile spam sorununu yaşamazsınız.. 

Diğer Duyurular

© Copyright 2017. Alaturka Dijital Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
Telif Hakkı ve Kullanım Şartları
Facebook Twitter Google+ linkedin

Alaturka Dijital İnsan Kaynakları

Aktif olarak Alaturka Dijital bünyesinde açık pozisyon bulunmamaktadır. İK Havuzumuza CV'lerinizi göndererek ilerleyen dönemlerde sizlerle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Dönemsel olarak freelance çalışma arkadaşları aradığımız gibi stajyer arayışımız olmaktadır. CV'lerinizi yan tarafta bulunan form aracılıyla bizlere ulaşatırabilirsiniz.