Blog » Webmail ile E-Posta Hesabına Nasıl Giriş Yapılır?

Webmail arayüzünde giriş bilgileriniz, cPanel üzerinden sizlere verilen e-posta ve şifre bilgileridir. Şifrenizi unuttuysanız müşteri temsilcinizle iletişime geçerek şifre sıfırlama işlemi yapabilirsiniz. Eğer bilgilerinizin doğruluğuna eminseniz aşağıdaki adımları yaparak webmaile giriş yapabilirsiniz.

alanadiniz.com:2095 adresinden yada alanadiniz.com/webmail adresinden Webmail arayüzüne giriş yapabilirsiniz.. E-posta adresi ve şifresini yazarak Log in butonuna tıklayınız.Horde, Roundcube ve SquirrelMail webmail servislerinden birini seçiniz. Roundcube kullanmanız önerilir.

Sol menüde yer alan Inbox, Drafts, Sent, Junk ve Trash bağlantıları ile e-postalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Refresh butonu ile gelen kutunuzu yenileyebilirsiniz. Compose butonu ile yeni e-posta gönderebilirsiniz.

Diğer Duyurular

© Copyright 2017. Alaturka Dijital Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
Telif Hakkı ve Kullanım Şartları
Facebook Twitter Google+ linkedin

Alaturka Dijital İnsan Kaynakları

Aktif olarak Alaturka Dijital bünyesinde açık pozisyon bulunmamaktadır. İK Havuzumuza CV'lerinizi göndererek ilerleyen dönemlerde sizlerle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Dönemsel olarak freelance çalışma arkadaşları aradığımız gibi stajyer arayışımız olmaktadır. CV'lerinizi yan tarafta bulunan form aracılıyla bizlere ulaşatırabilirsiniz.