Ana Sayfa » Hizmetler » Mailing

Mailing

Şirketinize veya size ait, iletişime uygun, izinli e-mail verilerine e-posta gönderimi yapılan sistemin adı Mailing’dir.Mailing, dijital pazarlamanın bir bacağı haline gelmiş, yeni teknolojilere ve internet çağına uygun reklam ve servis tanıtımı yapmaya yarayan “pazarlama çeşidi” olarak da gösterilmektedir.

Mesajlarınızın müşterilerinize iletiminde sorun mu yaşıyorsunuz, mesajlarınız SPAM olarak mı algılanıyor, o halde en sağlıklı çözüm SenderScore Certification programına dahil olmanız. SmartMessage™ Sender Score sertifika programına dahil olmanızı sağlayarak ISP limitlerinizi kaldırır. SenderScore sertifikasından yararlanarak siz de gönderimlerinizin spam’e düşmemesi için gerekli adımı kolayca atabilirsiniz.

Böylece gönderimlerinizin “teslim edilebilirlik”oranı artar. Bu sertifika çerçevesinde; IP adresleriniz kontrolden geçilerek gerekli şartları sağlayacak performansa getirilir. Listeye dahil olduğunuzda “IP’leriniz whitelist”e alınır ve ISP’ler üzerindeki limitler kaldırılır.

  • Düşük Maliyetler
  • Teknik Destek
  • Entegrasyon Seçeneği
  • Kullanımı Kolay Arayüz
  • Kampanya Yönetimi
  • Detaylı Raporlama

 

Müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek için tıklayınız!

 

© Copyright 2017. Alaturka Dijital Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
Telif Hakkı ve Kullanım Şartları
Facebook Twitter Google+ linkedin

Alaturka Dijital İnsan Kaynakları

Aktif olarak Alaturka Dijital bünyesinde açık pozisyon bulunmamaktadır. İK Havuzumuza CV'lerinizi göndererek ilerleyen dönemlerde sizlerle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Dönemsel olarak freelance çalışma arkadaşları aradığımız gibi stajyer arayışımız olmaktadır. CV'lerinizi yan tarafta bulunan form aracılıyla bizlere ulaşatırabilirsiniz.