AD Drone Hizmetleri
Buradasınız: Anasayfa / AD Drone Hizmetleri
AD Drone Hizmetleri

Drone Tanıtım FilmleriKURUMSAL TANITIM FİLMİ
Kurumsal tanıtım filmlerinizde, tüm iş akışınızı ve istediğiniz mesajı öne çıkarmak için detaylı ön çalışmalar hazırlıyoruz. Ön çalışma kapsamında firmanızın farklı alanlarda araştırmalar yaparak notlar alıyor, açıları ve sahneleri hazırlıyoruz. Kurumsal tanıtım filminizde size havadan çekimlere mutlaka yer veriyoruz. Dijital dünyanın sağladığı imkanlar ile maksimum verimi alabilmek adına AD Drone ekibi olarak tüm enerjimizi harcıyoruz.


Düğün nişan drone çekimleriDRONE İLE DÜĞÜN / NİŞAN ÇEKİMLERİ
Yeni bir hayata adım attığınız bu dönemde bir çok alternatif arasından seçim yapmanız gerektiğinizi biliyoruz. Önceliğimiz başrollerin de sizin olduğunuz unutulmaz bir film sunmaktan geçiyor, size her zaman, her yerden ulaşabileceğiniz dijital ama bir o kadarda sizden bir hikaye veriyoruz. AD Drone sayesinde Düğün Hikayeniz çok farklı bir boyut kazanıyor.Bu sayede Düğün hikayesi filminizi görsel bir şölen haline getiriyoruz. Size sadece arkanıza yaslanıp yüzünüzdeki tebessümle bu görüntüleri izlemek kalıyor. 

Fotoğraf ÇekimleriDRONE İLE HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ
AD Drone ekibi olarak havadan video ve fotoğraf çekim hizmetlerimizde istediğiniz alanın istediğiniz yükseklikte (yasal sınırlar çerçevesinde) hem çok ekonomik hem de daha kaliteli fotoğraf ve video çekimi hizmeti veriyoruz. Havadan çekim konusunda özellikle inşaat sektöründe müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sivil havacılık G.M. ve üretici firmalardan aldığımız sertifikalar ile profesyonel ekibimiz tarafından kurumsal kimliğinize uygun tanıtım çekimleri hazırlıyoruz.

Etkinlik ÇekimleriETKİNLİK ÇEKİMLERİ
Miting, konser, festival, üniversite etkinliği, doğa etkinlikleri, iş etkinlikleri, spor müsabakaları gibi organizasyonlarda yaşanılan eğlenceleri ve aksiyonları havadan çekimlerle büyüleyici hale getirebilirsiniz. Bu özel günlerde gökyüzündeki gözünüz olarak yüksek kalite çözünürlükte montajlar sunuyoruz. İsteğiniz doğrultusunda çalışma saatlerimizi belirliyor, Elde edilen görüntüler montaj ekibimizin maharetli ellerinden geçtikten sonra sizlere teslim ediyoruz.

İnşaat Drone ÇekimleriDRONE İLE İNŞAAT / ŞANTİYE ÇEKİMLERİ
Günümüz yükselen sektörü, inşaat projeleri en önem verdiğimiz ilgi alanlarımızdan. Projenin işleyişine bitişi süresince havadan ve yerden elde edeceğimiz görüntülerle tanıtım ve reklamlarınızı, isterseniz sosyal medya, isterseniz televizyon reklamı formatında hazırlıyoruz. Yapınızın ulaşacağı yüksekliklerde, kaçıncı kattan nasıl bir manzara elde edileceği ve benzeri tanıtım çalışmaları hazırlanabilecek. İnşaat firmaları için şantiyelerin havadan çekimleri, proje aşamalarını tepeden görüp bilgi sahibi olmaya, eksiklerin ve yapılabileceklerin daha net şekilde değerlendirilmesine olanak sağlamaktadır.

Belediye TanıtımlarıBELEDİYE TANITIMLARI
Gelişmekte olan şehirlerimiz, ilçelerimiz, tanıtımlarını AD Drone ayrıcalığı ile gerçekleştirebilirler. Çalışkan ekibimiz ve sizlerin istekleri doğrultusunda, beldelerinin tüm güzelliklerini 4K görüntü kalitesiyle hem havadan hem yerden elde edip, tam bir tanıtım filmi hazırlamak ve bunu sunmak üzere hazırız.Amacımız gökyüzündeki güzellikleri görmeniz,bu güzelliklerden sizinde faydalanmanız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın