Ana Sayfa » Hizmetler » SEO / SEM

SEO / SEM

SEO ve SEM birbirini destekleyen hizmetlerdir. SEO etkisini kısa vadede göstermeyebilir ancak hedeflenen noktaya ulaşıldığında uzun süreç boyunca aynı etkiyi devam ettirir. SEM ise etkisini anlık olarak göstermektedir ancak sürekli bir maliyet oluşturmaktadır.

SEM çalışmalarına ek olarak yapılacak SEO Çalışması ilerleyen süreçlerde organik trafik sağlayacağı açısından SEM maliyetlerini düşürmüş ve SEM çalışmasına destek sağlamış olacaktır. Çalışmaların aynı anda düzenli yürütülmesi ulaşılacak kitleyi arttıracaktır.

En güzel tasarımlı ve yazılımlı siteye sahip olsanız bile arama motoru optimizasyonunuz yeterince iyi değilse başarı ve mucize sizin için eş anlamlıdır.

Hergün yüzlerce belki binlerce belki de çok daha fazla kullanıcı sizin ürününüze veya hizmetinize ulaşmak için arama motorlarında sizi arıyor, size ulaşmak için çabalıyor. Eminiz ki sizde onlara ulaşmak için sabırsızlanıyorsunuz ama aradaki kopukluk buna engel oluyor.

Kurumsal SEM danışmanlığı ile reklam platformlarının yanı sıra satışlarınızı arttıracak platformların analizi ve yönetimini de sağlamaktayız. Ürün bazlı reklam kanalları, hizmet bazlı kitlelere uygun dijital reklam çalışmalarını da yürütmekteyiz.

 

Müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek için tıklayınız!

 

© Copyright 2017. Alaturka Dijital Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
Telif Hakkı ve Kullanım Şartları
Facebook Twitter Google+ linkedin

Alaturka Dijital İnsan Kaynakları

Aktif olarak Alaturka Dijital bünyesinde açık pozisyon bulunmamaktadır. İK Havuzumuza CV'lerinizi göndererek ilerleyen dönemlerde sizlerle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Dönemsel olarak freelance çalışma arkadaşları aradığımız gibi stajyer arayışımız olmaktadır. CV'lerinizi yan tarafta bulunan form aracılıyla bizlere ulaşatırabilirsiniz.