Ana Sayfa » Hizmetler » Server / Hosting

Server / Hosting

Limitsiz Hizmet Paketleri , trafik aşımı, web alanı ya da e-posta hesabı gibi talepleriniz sonrasında herhangi bir ekstra ödemeyle karşılaşmamanız için tasarlanmıştır. Kullanıcı kitlesi olarak Bireysel kullanıcılar ve Kobiler hedef alınmıştır.

Paylaşımlı sunuculardan en uygun fiyatlarla verdiğimiz bu hizmetin sözleşme kapsamında sınırlandırılmış, adil kullanım limitleri vardır. Örnek olarak; dosya indirme siteleri, video ya da imaj siteleri, dosya alanı olarak kullanım veya proxy siteleri web hosting sözleşmemiz kapsamında yasaklanmıştır.

Yüksek maliyetli sistem odaları veya veri merkezleri kurup işletmek zorunda değilsiniz. AD standartlarında yönetilen, maliyeti paylaştırılmış, enerji, iklimlendirme ve kendi fiber–optik kablo altyapısına sahip veri merkezlerimizde sunucularınıza ek bir yatırım ve harcama yapmanıza gerek kalmadan yer sağlıyoruz.  Bu doğrultuda üç farklı hosting paketini siz müşterilerimize sunmuş bulunmaktayız. 

  • Lite
  • Pro
  • Entegre

Müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek için tıklayınız!

© Copyright 2017. Alaturka Dijital Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
Telif Hakkı ve Kullanım Şartları
Facebook Twitter Google+ linkedin

Alaturka Dijital İnsan Kaynakları

Aktif olarak Alaturka Dijital bünyesinde açık pozisyon bulunmamaktadır. İK Havuzumuza CV'lerinizi göndererek ilerleyen dönemlerde sizlerle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Dönemsel olarak freelance çalışma arkadaşları aradığımız gibi stajyer arayışımız olmaktadır. CV'lerinizi yan tarafta bulunan form aracılıyla bizlere ulaşatırabilirsiniz.