Ana Sayfa » Blog

Alaturka Dijital 5 Yaşında!

Siz değerli müşterilerimize 5 yıldır Alaturka Dijital çatısı altında hizmet vermekten onur duyuyoruz... Sizlerle beraber çıktığımız bu yolda bir çok projeyi tamamladık. Tüm ekip arkadaşlarımıza, ailelerine ve sizlere çooook teşekkür ediyoruz.. Yeni yılda yine bir çok proje ile sizlerin karşısına çıkıyor olacağız. Bizleri tercih ettiğiniz ve her daim referans ettiğiniz için tekrar teşekkür ediyor nice beraber yıllara diyoruz..

Fiyat Güncellemesi

Alaturka Dijital yazılımlarına ait birim fiyatları 21 Şubat 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere fiyatlarında güncellemeye gidilmiştir.. Güncellenen yeni fiyatlara AD / Yazılımlar sayfalarından ulaşabilirsiniz. Belirtilen tarihten önce sözleşme yapılan müşterilerimizde eski fiyatlar esas alınacaktır.

Başlıca güncellenen yazılımlar / paketler;
AD Pro
AD Business 
AD Platinum
AD Konsept Tasarım 

Outlook Programına Mail İmzası Ekleme

Siz değerli müşterilerimiz için bugün blog köşemizde outlook programına nasıl imza eklenir? Kurumsal maillerinize imza eklerken nelere dikkat edilir bu yazımızda bunlara değineceğiz. Bu tür imza çalışmalarında iki farklı yöntem vardır.. Birincisi görsel olarak hazırlanan imza örnekleri, diğerleri de html ile eklenebilen imza örnekleri diyebiliriz. 

Bu adımları uyguladığınızda hazırlamış olduğunuz görseli veya html'i ekleyebilirsiniz. Profesyonel imza çalışmaları için Alaturka Dijital Kurumsal ekibine ulaşabilirsiniz. Aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz örnek imza tasarımıda bulunmaktadır.


 

 • Yeni bir e-posta iletisi oluşturun.
 • İleti sekmesinin Ekle grubunda İmza > İmzalar'ı seçin.
 • İmza komutu
 • Düzenlenecek imzayı seçin alanında Yeni'yi seçin ve Yeni İmza iletişim kutusunda imza için bir ad yazın.
 • Varsayılan imzayı seç’in altında, imzanız için aşağıdaki seçenekleri ayarlayın:
 • İmzayı düzenle'nin altında imza yazın ve Tamam'ı seçin.

Android Cihazlara Şirket Maili ve E-Posta Kurulumu

Bir çok müşterimiz artık telefonlarından da maillerini takip etmek istiyorlar. Geçtiğimiz günlerde iPhone cihazlar için mail kurulumu konusunda kısa bir makale yazmıştık. Bugünde mobil dünyanın diğer yarısının kullandığı Android Cihazlar İçin Şirket Mail Kurulumu konusunda sizleri bilgilendiriyor olacağız. Takıldığınız tüm durumlarda, yaşana anlık hatalarda bizlere ulaşabilir ve destek isteyebilirsiniz.. Öncelikle adım adım ilerliyor ve sıra atlamadan belirtilen maddeleri tek tek yapmanızı rica ediyoruz..

 • Menüden “E-Posta” simgesini tıklayınız.
 • E-Mail kurulum bölümünde “E-posta” ve “Parolanızı” yazınız, “İleri” butonunu tıklayınız.
 • Açılan bölümden “POP3 hesabı” seçeneğini tıklayınız.
 • Kullanıcı adınıza özellikle mail@alanadiniz.com, Güvenlik Tipi bölümüne "Hiçbiri" seçeneğini işaretleyiniz, “İleri” butonunu tıklayınız.
 • SMTP Sunucusu kısmına: mail.alanadiniz.com, Güvenlik Tipi : Hiçbiri seçeneğini işaretleyiniz, “İleri” butonunu tıklayınız.
 • E-postalarınızı kontrol etme sıklığını belirleyiniz. “İleri” butonunu tıklayınız.
 • E-posta hesabınıza ismi veriniz, “Kaydet” butonuna tıklayarak e-posta kurulum işlemini tamamlayınız.
 • Ana menüden E-Mail uygulamasını başlatınız.

Uygun Web Tasarım Paketleri ve Yazılımları

Ülkemizdeki tüm şirket sahiplerinin web sitesine ihtiyaçlarının olduğu doğrudur ve dar zamanlarda çok fazla bütçe ayıramayacak müşterilerimiz için hazırladığımız projemizdeki tek amacımız internet sitesiz şirket kalmasın ve sitesi olurkende basit ve tek sayfalık tanıtım içeren sayfalar yer almasını hedefledik. AD Kurumsal projemizdeki ortak özelliklerden birisi yönetim paneli diyebiliriz. Tüm yazılımlarımız hem bütçenize uygun olmakla beraber full yönetim paneli ile düzenlenebilmektedir.

Haber, resim, içerik, ürün, kategori gibi bir çok ortak özellik mevcuttur. Basit ve tek sayfalık internet siteleri artık Google arama motorunda sıralama bulmamakla beraber sizinde hedeflediğiniz internet sitesi olmayacaktır. Ürünlerinizi sorunsuz ekleyip çıkartabileceğiniz gibi sürekli aklına gelen sayfaları ekleyebiliyor olacaksınız. Yazılımlarımız 16 farklı sektöre hitap etmekle beraber ben özel birşeyler istiyorum diyorsanızda sizlere Alaturka Dijital markamızla hizmet vermek isteriz. 

Bu yazımızın özeti ister uygun web sitesi ister size özel.. Siz sadece isteyin yeter. 

AD KURUMSAL PAKETLERİNİ HEMEN İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN!

© Copyright 2017. Alaturka Dijital Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
Telif Hakkı ve Kullanım Şartları
Facebook Twitter Google+ linkedin

Alaturka Dijital İnsan Kaynakları

Aktif olarak Alaturka Dijital bünyesinde açık pozisyon bulunmamaktadır. İK Havuzumuza CV'lerinizi göndererek ilerleyen dönemlerde sizlerle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Dönemsel olarak freelance çalışma arkadaşları aradığımız gibi stajyer arayışımız olmaktadır. CV'lerinizi yan tarafta bulunan form aracılıyla bizlere ulaşatırabilirsiniz.