Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Web Tasarım Süreci Nasıl Başlar?
Web siteniz için hazırlanan arayüz tasarımları onayınıza sunulur ve onay aşamasından sonra gerekli entegrasyonlar ve yazılımlar ile test aşamasına getirilir. Test aşaması ortalama 1 hafta kadar sürmektedir. Revizyonlar ve rötuş işlemlerinden sonra web siteniz online hale getirilir.
Özel Yazılım ile Paket Yazılım Arasındaki Farklar
Hazır yazılımlar fiyatları uygun olmasıyla beraber sadece tasarımsal olarak belli başlı kalıplar ile sunulmaktadır. Özel yazılımlar ise sizin isteğiniz doğrultusunda hazırlanarak teslim edilen yazılımlardır.
TTK - Web Sitesi Zorunluğu Nedir?
Yeni Türk Ticaret Kanunu gereği firmalar için web sitesi açma zorunluluğu getirilmiştir. Bizlerin sizlere önerisi zorunluluk olgusu yerine firmanızın marka değeri, verimliliği ve saygınlığı adına bu dijital dünyada yerinizi almanızı öneriyoruz.
Web Sitemizi Yönetebiliyor muyuz?
Web sitesi projelerinde modern ve sade bir tasarıma sahip kolayca yönetebileceğiniz admin paneli vardır. Web sitenizi kolaylıkla ve sınırsızca makale, sayfa, ürün girişleri yapabilir güncel olmasını sağlayabilir telefon veya tabletinizden de kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Domain ve Hosting Tescili Nedir?
Web hosting (barındırma) ve domain tescil anlamına gelmektedir. Firmamız tüm bu tescil hizmetlerini müşterilerine vermektedir. İşlemler yıllık veva birkaç yıllık yapılabiliyor. Gerekli takibi sağlayarak müşterimize durumla ilgili bilgi vererek gerekli uzatma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
Web Tasarım Fiyatları Neye Göre Değişiyor?
Web tasarımı fiyatı işlenecek içerik, oluşturulacak sayfa sayısı ve yazılacak olan web sitesini yazılımına göre gün hesabı yapılarak fiyatlandırılır. Web sitesi kaç dilli olacağı, SSL olup olmayacağı, özel formlar yazılması durumuna göre fiyata yansımalar yapılamtadır.
Web Sitesi Yapımında Kullandığınız Teknolojiler Nelerdir?
Projelerimizde ağırlıklı olarak PHP, MYSQL, HTML5, CSS3 tekolojilerini kullanıyoruz. Tasarım çalışmalarında Photoshop kullanıyoruz. Ürettiğimiz web sitelerinin standart olarak mobil versiyonlarını da yapıyoruz.
Yaptığınız Web Tasarımı Çalışması SEO İçeriyor Mu?
Yaptığımız web tasarım çalışmalarında SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile ilgili teknik konulara dikkat ederek projelerimizi teslim ediyoruz.
Yönetim Paneli Olan Paketlerde Neler Yapabilirim?
Yapmış olduğumuz yönetim panelinde standart olarak web sitenize ürün, makale, haber ekleme, silme, güncelleme işlemleri yönetim panelinden yapabilmektesiniz.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın