Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Server / Hosting

Server / Hosting

Limitsiz Hizmet Paketleri , trafik aşımı, web alanı ya da e-posta hesabı gibi talepleriniz sonrasında herhangi bir ekstra ödemeyle karşılaşmamanız için tasarlanmıştır. Kullanıcı kitlesi olarak Bireysel kullanıcılar ve Kobiler hedef alınmıştır.

Kvkk Danışmanlığı

Kvkk Danışmanlığı

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili olarak gap analizi, hukuki uyumluluk ve teknik entegrasyonlar ile ilgili olarak tüm detaylı bilgilere aşağıdaki yazı dizisinden ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Sizlere sunmakta olduğumuz grafik tasarım hizmeti sayesinde tüm görsel işlerinizi profesyonel kadromuza sizlere sunuyoruz...

SEO / SEM

SEO / SEM

SEO ve SEM birbirini destekleyen hizmetlerdir. SEO etkisini kısa vadede göstermeyebilir ancak hedeflenen noktaya ulaşıldığında uzun süreç boyunca aynı etkiyi devam ettirir. SEM ise etkisini anlık olarak göstermektedir ancak sürekli bir maliyet oluşturmaktadır.

Mobil App

Mobil App

Günümüzde her geçen gün mobil cihaz kullanıcı sayısı büyük bir hızla artmaktadır. Mobil internet bağlantı hızının (3G), yerel internet hızına rakip olmaya başlaması ile şirketlerin mobil yazılım ihtiyaçları kaçınılmaz olmuştur.

Sosyal Medya

Sosyal Medya

Sosyal Medya Danışmanı tarafından ürün, hizmet ya da firmanıza özel onlarca sosyal medya sitesinde size özel profillerin, sayfaların oluşturulması, bu sayfaların yönetiminin yapılması ve güncel tutulması sosyal medya danışmanlığının ayağıdır.

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme

Doğru çözümü ve fikri bulabilmek için sizin işinizi sizden daha iyi yapabilecek kadar bilgi toplarız, daha sonra yazılımın mimarisi, maliyeti ve zaman planlaması ile size bir sunum yaparız.

E-Ticaret Sistemleri

E-Ticaret Sistemleri

Profesyonel e-ticaret yazılımımız, gelişmiş özellikleri ve basit kullanım arayüzü ile e-ticaret süreçlerinizi kolaylaştıracak tüm ihtiyaçlarınızı bir bütün olarak size sunar.

Kurumsal E-Posta

Kurumsal E-Posta

X-Mail Teknolojileriyle SPAM gönderileri durdurun ve sadece gerçek gönderileri kabul edin! Sizde hemen mükemmel bir e-posta hizmeti ile maillerinizi kontrol atlına alın.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın